Śmieciarka Warszawa i okolice

Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami do transportu odpadów

Małe śmieciarki z zabudowami o pojemnościach 6-11 m³ oraz duże śmieciarkami o pojemnościach skrzyni ładunkowej 18-23 m³ przeznaczone do opróżniania pojemników 120 l, 240 l, 770 l, 1100 l.

Wszystkie nasze pojazdy spełniają normy emisji spalin Euro 6, Euro 5 i Euro 4. Pojazdy wyposażone są w system GPS, który na bieżąco monitoruje trasę pojazdu oraz system kamer utrwalających obraz z pracy pojazdu.

Nasze śmieciarki obsługują osiedla mieszkaniowe, domki jednorodzinne, obiekty biurowe i przemysłowe. Posiadając małe śmieciarki jesteśmy w stanie odbierać odpady z parkingów podziemnych, gdzie wjazd jest ograniczony wysokością.

Śmieciarka o zabudowie 11 m3

Śmieciarka o zabudowie 20 m3

Śmieciarka zabudowie 19 m3

Śmieciarki wielokomorowe przeznaczone są do odbioru odpadów selektywnie zbieranych podlegających recyklingowi oraz bioodpadów z gospodarstw domowych, firm i instytucji i biur.

Pojazdy te posiadają nowoczesną konstrukcję, dwa niezależne i oddzielne odwłoki oraz dwie oddzielne wanny zasypowe, co umożliwia odbiór odpadów o różnej frakcji jednocześnie, bez ich mieszania. Dzięki niskiej masie konstrukcyjnej, dużej sile zagęszczania oraz zastosowaniu nowoczesnej technologii stanowią one jeden z najbardziej wydajnych produktów dostępnych na rynku odbioru surowców wtórnych.

Nasze pojazdy spełniają najbardziej restrykcyjne normy emisji spalin (EURO 5 i 6) dzięki czemu ich praca jest przyjazna dla środowiska, cicha i nieuciążliwa dla otoczenia. Pojazdy wyposażone są w system GPS, który na bieżąco monitoruje trasę pojazdu oraz system kamer utrwalających obraz z pracy pojazdu.

Hakowce do przewozu kontenerów

Hakowce do przewozu kontenerów KP-7 lub KP-11 przeznaczone są do wywozu odpadów z zakładów przemysłowych, firm budowlanych, administracji osiedli, klientów indywidualnych. Zaletą zabudowy hakowej jest mała wysokość i szerokość pojazdu oraz fakt, iż załadunek i rozładunek kontenerów odbywa się błyskawicznie, ma to szczególe znaczenie dla klientów posiadających kilka kontenerów do jednoczesnej wymiany.

Duże hakowce do przewozu kontenerów KP-21, KP-36 oraz prasokontenerów KPH-24 przeznaczone są do wywozu śmieci od klientów, którzy wytwarzają duże ilości odpadów: centra handlowe, centra logistyczne, zakłady przemysłowe.

Bramowce

Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami z zabudową bramową.

Małe bramowce na podwoziu ISUZU przeznaczone są do wywozu odpadów w małych kontenerach o pojemności 1,5 m³ lub 2,5 m³. Małe gabaryty pojazdu (szer. 2,0 m, dł. 4,5 m, wys. 2,4 m) sprawiają, że świetnie nadaje się do wąskich wjazdów, np. w starych kamienicach.

Bramowce do przewozu kontenerów KP-5,5 lub KP-7 przeznaczone są do obsługi zakładów przemysłowych, firm budowlanych, administracji osiedli, klientów indywidualnych.

Dodatkową zaletą tego typu zabudowy bramowej jest fakt, iż rozładunek i załadunek kontenera nie niszczy podłoża, np. kostki brukowej.

Pojazdy asenizacyjne do wywozu nieczystości ciekłych i obsługi kabin WC

Samochód asenizacyjny do obsługi firm jak również klientów indywidualnych. Jednorazowo samochód może wybrać do 16 m³ nieczystości ciekłych.

Samochód asenizacyjny do obsługi przenośnych kabin WC. Samochód posiada specjalny dzielony zbiornik na wodę czystą i fekalia z kabin toaletowych, wyposażony jest także w karcher do mycia kabin pod ciśnieniem.