Sprzątanie i mechaniczne zamiatanie ulic Warszawa oraz okolice

Byś Warszawa świadczy usługi letniego mechanicznego oczyszczania ulic i placów sprzętem w postaci nowoczesnych zamiatarek i polewarek. W zależności od potrzeb klienta dysponujemy różnymi rodzajami zamiatarek: od małych, zwrotnych, poprzez średniej wielkości aż po wysokowydajne maszyny w postaci przyczepy ciągniętej za samochodem ciężarowym. Zamiatamy ulice, place, chodniki, tereny budów, wnętrza hal.

Sprzątanie ulic - zakres usług:

  • mechaniczne zamiatanie ulic, placów, chodników
  • polewanie ulic i placów

Czyszczenie ulic

Usługi mechanicznego zamiatania i zmywania świadczymy dla firm, zarządców parkingów, administracji osiedli mieszkaniowych, zarządców dróg publicznych jak i klientów indywidualnych. Realizujemy zarówno zlecenia stałe w oparciu o zawartą umowę oraz zlecenia jednorazowe.

Świadczymy także usługi mechanicznego polewania i zmywania jezdni po uprzednim zamieceniu powierzchni. Usługa wykonywana jest z użyciem samochodu wyposażonego w zestaw wysoko-ciśnieniowych polewaków (tryskaczy) oraz w listwę z dyszami zmywającymi, zamontowanymi przed zderzakiem samochodu. Wszelkie nieczystości, zabrudzenia i pyły zostają zmyte z powierzchni jezdni pod bardzo wysokim ciśnieniem wody.