Odbiór odpadów od klientów indywidualnych

W Byś Warszawa klientom indywidualnym zapewniamy kompleksową usługę odbioru i zagospodarowania odpadów (wywóz śmieci) wytwarzanych w związku z prowadzoną budową czy remontem. Zapewniamy również odbiór odpadów gabarytowych, odpadów zielonych oraz odpadów komunalnych. Wszystkie usługi mogą być świadczone w ramach zawieranych umów oraz w ramach jednorazowego zlecenia. Podstawiamy małe kontenery o pojemności 1,5 m3 i 2,5 m3 oraz kontenery o pojemności 5,5 m3 i 7 m3. Nasi pracownicy doradzą w wyborze odpowiedniego kontenera.

Świadczymy usługę odbioru:

 • odpadów komunalnych
 • odpadów budowlanych i odpadów remontowych (kontener na gruz, zmieszane odpady budowlane, gabaryty)
 • odpadów surowcowych selektywnie zbieranych (papier, karton, ścinka papierowa, tworzywa sztuczne, metale żelazne i nieżelazne, szkło) oraz odpadów surowcowych zbieranych łącznie
 • odpadów wielkogabarytowych (np. zużyte meble)
 • odpadów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (RTV i AGD)
 • odpadów zielonych

Odebrane odpady transportowane są profesjonalnym sprzętem do naszych instalacji zlokalizowanych w Warszawie przy ul. Wólczyńskiej 249, gdzie zagospodarowane są zgodnie z przepisami prawa przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Dysponujemy nowoczesnymi instalacjami do przetwarzania: odpadów komunalnych (RIPOK), odpadów z działalności gospodarczej, odpadów surowcowych, odpadów budowlanych, odpadów remontowych, odpadów gabarytowych i odpadów zielonych. Posiadamy również instalacją do produkcji paliwa alternatywnego z odpadów wysokokalorycznych oraz instalację do wytwarzania kruszywa z odpadów mineralnych.

Podstawową ofertę w zakresie odbioru odpadów uzupełniają:

Wywóz śmieci Warszawa – odbiór odpadów od klientów indywidualnych

Dla osób, które interesuje profesjonalny wywóz śmieci, Warszawa to dobra lokalizacja do skorzystania z usług przedsiębiorstwa Byś. Od wielu lat zapewniamy mieszkańcom stolicy kompleksową usługę odbioru i zagospodarowania odpadów. Wywóz śmieci dotyczy na przykład odpadów wytwarzanych w związku z prowadzoną budową czy remontem. Świadczymy jednak także odbiór odpadów gabarytowych i zielonych. Szeroki zakres usług może być przez nas wykonywany zarówno w ramach zawieranych umów, jak i na warunkach jednorazowego zlecenia. Zależnie od potrzeb klientów podstawiamy małe kontenery o pojemności 1,5 m3 i 2,5 m3 oraz kontenery o pojemności 5,5 m3, 7 m3 i większe. Nasi pracownicy doradzają w wyborze odpowiedniego kontenera dla wielkości i rodzaju odpadów.

Czytaj więcej

Warszawa wywóz śmieci – zakres usług

W miejscowości takiej jak Warszawa, wywóz śmieci jest oferowany przez wiele różnych przedsiębiorstw. Warto jednak postawić na firmę o nienagannej renomie, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży i dysponuje odpowiednio szerokim zakresem usług. Tak właśnie jest w przypadku rodzinnego przedsiębiorstwa Byś, które działa w Polsce od 1976 roku, na przestrzeni lat stale inwestując we flotę samochodową odpowiednią do transportu różnego rodzaju odpadów. Dzięki temu dziś w ramach naszych usług świadczymy odbiór między innymi:

 • odpadów budowlanych i remontowych, takich jak gruz, zmieszane odpady budowlane i gabaryty,
 • odpadów surowcowych selektywnie zbieranych, między innymi papieru, kartonu, ścinki papierowej, tworzyw sztucznych, metali żelaznych i nieżelaznych, a także szkła,
 • odpadów surowcowych zbieranych łącznie,
 • odpadów wielkogabarytowych, na przykład zużytych mebli,
 • odpadów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego,
 • odpadów zielonych.

Wywóz śmieci Warszawa – przebieg naszej pracy

W kwestii takiej jak cennik wywozu śmieci, Warszawa może oferować różne stawki. Wynikają one między innymi z możliwości transportowych, sposobu segregacji, a także z wykorzystywanych technologii przetwarzania i utylizacji odpadów. W firmie Byś odebrane od klientów odpady są transportowane profesjonalnym sprzętem do naszych instalacji zlokalizowanych w Warszawie przy ul. Wólczyńskiej 249. Tam zagospodarowujemy je zgodnie z przepisami prawa przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Dysponujemy nowoczesnymi instalacjami do przetwarzania między innymi odpadów komunalnych (IK, dawniej RIPOK), z działalności gospodarczej, surowcowych, budowlanych, odpadów remontowych, gabarytowych i odpadów zielonych. Posiadamy również instalację do produkcji paliwa alternatywnego z odpadów wysokokalorycznych, a także instalację do wytwarzania kruszywa z odpadów mineralnych. Ze względu na to nasi klienci mogą być spokojni o możliwie jak najefektywniejsze wykorzystanie odpadów w recyklingu.

Dodatkowe usługi wywozu śmieci w Warszawie

Dla osób, które interesuje cennik wywozu śmieci, Warszawa niekiedy może stanowić trudną lokalizację do ustalenia stawek za dodatkowe, rzadziej lub częściej spotykane w dużych miastach usługi. Dokładamy wszelkich starań, żeby pozostawać na bieżąco z oczekiwaniami i potrzebami naszych klientów, które na przestrzeni lat ulegają zmianom. Dlatego też naszą podstawową ofertę w zakresie odbioru odpadów uzupełniają choćby usługi odbioru nieczystości ciekłych ze zbiorników bezodpływowych, do których dysponujemy odpowiednim, nowoczesnym sprzętem, wiedzą i doświadczeniem. Tego rodzaju usługi rozliczamy na podstawie wcześniej ustalonej stawki za metr sześcienny nieczystości, co stanowi wyjątkowo atrakcyjną ofertę dla naszych klientów.

W kategorii usług dodatkowych oferujemy również wynajem i serwis toalet przenośnych, które mogą służyć na przykład na placach budowlanych albo eventach plenerowych organizowanych w stolicy. Serwis przenośnej toalety obejmuje mycie oraz dezynfekcję całej kabiny toaletowej wodą pod wysokim ciśnieniem. W razie potrzeby dokonywane są także naprawy drobnych uszkodzeń.