Sprzątanie terenów zielonych Warszawa i okolice

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia dokonujemy wizji lokalnej, na podstawie której sporządzana jest wycena usługi oraz dobór odpowiedniego sprzętu do sprawnego wykonania zlecenia. Realizujemy również sprzątanie dzikich wysypisk. W Byś Warszawa posiadamy nowoczesny park maszynowo - sprzętowy umożliwiający profesjonalną realizację usługi. Prace realizujemy m.in. przy pomocy kosiarek z funkcją zbierania koszonego materiału, kos spalinowych, samochodów wyposażonych w HDS oraz ładowarek i chwytaków kołowych.

Porządkowanie terenów zielonych - usługi:

 • porządkowania terenów zielonych
 • koszenie i grabienie trawników
 • wycinka drzew, krzewów, prześwietlenia drzewostanu
 • załadunek i wywóz nagromadzonych odpadów
 • likwidacja dzikich wysypisk
 • obsługa imprez plenerowych
 • zamiatanie dróg, chodników, placów itp.

Koszenie i grabienie trawników

sprzątanie dzikich wysypisk warszawa

Porządkowanie terenów otwartych

BYS sprzątanie dzikich wysypisk warszawa

Porządkowanie terenów otwartych

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia dokonujemy wizji lokalnej, na podstawie której sporządzana jest wycena usługi oraz dobór odpowiedniego sprzętu do sprawnego wykonania zlecenia. Realizujemy również sprzątanie dzikich wysypisk. W Byś Warszawa posiadamy nowoczesny park maszynowo-sprzętowy umożliwiający profesjonalną realizację usługi. Prace realizujemy m.in. przy pomocy kosiarek z funkcją zbierania koszonego materiału, kos spalinowych, samochodów wyposażonych w HDS oraz ładowarek i chwytaków kołowych.

Czytaj więcej

W zakresie porządkowania terenów świadczymy następujące usługi:

 • porządkowania terenów zielonych
 • koszenie i grabienie trawników
 • wycinka drzew, krzewów, prześwietlenia drzewostanu
 • załadunek i wywóz nagromadzonych odpadów
 • likwidacja dzikich wysypisk
 • obsługa imprez plenerowych
 • zamiatanie dróg, chodników, placów itp.

 

Dokładne i profesjonalne sprzątanie dzikich wysypisk w Warszawie

W wielu gminach wciąż pojawia się problem spontanicznego powstawania dzikich wysypisk, czyli miejsc nieprzeznaczonych do składowania śmieci, na którym porzucane są odpady komunalne. Dotyczy to nawet regionów o bardzo dobrze przygotowanym gruncie prawnym oraz kontrolujących wywóz zanieczyszczeń. Ponieważ nie da się tego całkowicie wyeliminować, przydaje się profesjonalne sprzątanie dzikich wysypisk. Warszawa jest miastem, w którym można skorzystać z naszych usług w tym zakresie.

Na samym początku przeprowadzamy wizję lokalną. Na podstawie zebranych informacji wiemy, jakich środków musimy użyć, aby przywrócić czystość na danym terenie. Sprzątanie dzikich wysypisk w Warszawie traktujemy kompleksowo.

Sprzątanie dzikich wysypisk w Warszawie z pomocą nowoczesnego sprzętu

Liczne narzędzia, którymi dysponujemy, pozwalają na szybkie uporanie się ze wskazanym problemem. Jesteśmy w stanie pozbyć się każdego dzikiego wysypiska, niezależnie od jego wielkości czy rodzaju znajdujących się na nim odpadów. Gwarantujemy odpowiednie zabezpieczenie śmieci, a także unieszkodliwienie niebezpiecznych substancji przy pomocy nowoczesnego sprzętu, który sprawdzi się niezależnie od warunków.

Sprzątanie dzikich wysypisk w Warszawie za niewielką cenę

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że samorządy i instytucje publiczne muszą liczyć każdy wydany grosz. Dlatego dostosowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, aby spełniała wysokie wymagania jakościowe oraz budżetowe. Usługi są wyceniane na podstawie kilku najistotniejszych czynników, takich jak rozmiar obszaru podlegającego wysprzątaniu oraz rodzaj zanieczyszczeń, z jakimi będziemy mieć do czynienia.

Wszelkie szczegóły ustalimy podczas rozmowy telefonicznej bądź mailowej. Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi przedstawicielami. Odpowiemy na każde pytanie i przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązania.