Profesjonalne niszczenie dokumentów Warszawa i okolice

W Firmie Byś posiadamy profesjonalny sprzęt HSM, którym wykonujemy niszczenie dokumentów. Spełnia on wymogi trzeciej i czwartej klasy tajności, wg. starej Normy DIN 32 757 i wymogi trzeciej klasy tajności, wg. nowej  Normy DIN 66 399.

Oferujemy niszczenie dokumentów papierowych oraz klisze, dyskietki, płyty CD i DVD, dyski twarde, karty płatnicze.

W zależności od wymagań klienta dostarczamy zamykane pojemniki na dokumenty, posiadające zamek patentowy, które również odbieramy własnym transportem. Następnie dostarczane są one na bazę firmy przy ul. Wólczyńskiej 249, gdzie odbywa się ich niszczenie. Cały proces może być zarejestrowany na życzenie klienta. Pocięte dokumenty, w zależności od rodzaju (papier, tworzywa sztuczne) dostarczamy firmom zajmujących się ich recyklingiem.

Firma Byś Warszawa - zapraszamy do kontaktu!

Niszczenie dokumentów Warszawa - oferta:

  • pojemniki na dokumenty posiadające zamek patentowy
niszczenie dokumentów warszawa

Utylizacja dokumentów Warszawa Mazowieckie

W przedsiębiorstwie Byś posiadamy profesjonalny sprzęt HSM, którym wykonujemy niszczenie dokumentów. Warszawa to główny obszar działania naszej firmy, ale z sukcesem od wielu lat obsługujemy również klientów z okolicznych miejscowości. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, który spełnia wymogi trzeciej i czwartej klasy tajności wg starej normy DIN 32 757 i wymogi trzeciej klasy tajności wg nowej  normy DIN 66 399. W zakres naszych usług wchodzi kompleksowa utylizacja dokumentów papierowych, a także kliszy, dyskietek, płyt CD i DVD, dysków twardych oraz kart płatniczych.

Niszczenie dokumentów Warszawa cennik

Oferujemy możliwość odbioru dokumentów przeznaczonych do zniszczenia. W zależności od wymagań klienta dostarczamy bezpłatnie zamykane pojemniki na dokumenty posiadające zamek patentowy.

Wraz z dostarczonym pojemnikiem przekazujemy klientowi jednorazowe, numerowane plomby, służące jego zamknięciu. Klient wkłada dokumenty do utylizacji do dostarczonych pojemników i zabezpiecza je plombami. Następnie nasi specjaliści odbierają je własnym transportem i dostarczają do miejsca utylizacji, która odbywa się w odpowiednio zabezpieczonej siedzibie w Warszawie przy ulicy Wólczyńskiej 249. W trosce o najwyższy poziom bezpieczeństwa zapewniamy transport monitorowany systemem GPS. Co istotne, odbierając dokumenty do zniszczenia, nasi pracownicy wystawiają klientowi elektroniczny protokół odbioru. Dzięki temu klient ma pewność pełnego profesjonalizmu i bezpieczeństwa realizacji zlecenia.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom odbiorcy, oferujemy możliwość zarejestrowania całego procesu niszczenia na Państwa życzenie. Pocięte dokumenty, w zależności od rodzaju (papier lub tworzywa sztuczne), dostarczamy firmom zajmujących się ich recyklingiem. Po zutylizowaniu dokumentacji wystawiamy specjalny, zgodny z aktualnymi przepisami prawa certyfikat zniszczenia zawartości pojemników.

Byś Warszawa – zapraszamy do kontaktu!

Mobilne i bezpieczne niszczenie dokumentów – jakie dokumenty utylizujemy?

Zapewniamy kompleksowe niszczenie dokumentów różnego rodzaju. W zakres usług wchodzi przede wszystkim profesjonalna utylizacja dokumentów papierowych, takich jak m.in. akta osobowe, formularze, umowy itp. Ponadto niszczymy również dokumentację zapisaną na rozmaitych nośnikach: płytach CD, DVD, dyskach twardych HDD albo pendrive’ach. Zajmujemy się ponadto utylizacją kart kredytowych i bankowych, jak również klisz o dowolnej wielkości.

Gwarantujemy realizację usług w pełni zgodną z obowiązującymi przepisami prawa polskiego i normami Unii Europejskiej. Utylizujemy makulaturę biznesową w przyjazny dla środowiska sposób.