Odbiór i wywóz odpadów budowlanych Warszawa oraz okolice

Świadczymy kompleksową usługę odbiór jak i zagospodarowanie odpadów z budowy i remontowych na terenie m. Warszawa i okolic. W byś Warszawa na odpady budowlane, remontowe dysponujemy kontenerami o pojemności 1,5 m3, 2,5 m3, 5,5 m3 i 7 m3 oraz dużymi kontenerami o pojemności 14 m3, 21 m3 i 36 m3. Nasi specjaliści pomogą Państwu w dobraniu odpowiednich kontenerów odpowiadających wymaganiom i potrzebom obiektu wytwarzającego odpady. Realizujemy zarówno zlecenia jednorazowe jak i w ramach umów długoterminowych.

Potrzebujesz kontenera na śmieci, kontenera na gruz na budowę?
Czeka Cię sprzątanie gruzu?
Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Wywóz odpadów budowlanych - Oferta Byś

 • odbiór każdej ilości odpadów budowlanych przy użyciu przystosowanych urządzeń z terenów inwestycyjnych (budowa obiektów mieszkalnych i przemysłowych, obiektów infrastruktury liniowej, inwestycji modernizacyjnych)
 • szybką realizację usług, w krótkim czasie od zgłoszenia podstawimy kontener na budowę, kontener na gruz albo inne odpady
 • niezawodność, terminowość połączoną z wysoką jakością w realizacji usługi nowoczesnym
  sprzętem
 • fachowa obsługę w zakresie ewidencji odpadów
 • przetwarzanie odebranych odpadów na naszych instalacjach z zachowaniem najwyższych standardów
 • dalszą usługę odbioru odpadów z obiektu po zakończeniu procesu inwestycyjnego

Zdolność do realizacji dużych zleceń powoduje, że zaufały nam czołowe firmy budowlane, deweloperzy jak również inwestorzy działający na obszarze aglomeracji warszawskiej. Obsługujemy obiekty budowane z certyfikatami BREEAM i LEED. Odebrane odpady przetwarzamy w naszej instalacji do odzysku odpadów budowlanych zlokalizowanej w Warszawie przy ul. Wólczyńskiej 249. W wyniku procesu przetwarzania odpadów odzyskujemy surowce wtórne (makulaturę, tworzywa sztuczne, metale żelazne i nieżelazne, szkło), wytwarzamy paliwo alternatywne dla cementowni i elektrociepłowni oraz wytwarzamy kilka rodzajów kruszyw mineralnych z zawartego w odpadach gruzu, które mogą być wykorzystane na Państwa budowie. Naszych klientów zapraszamy do zakładu BYŚ zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Wólczyńskiej 249, gdzie mogą zapoznać się z zaawansowanymi procesami przetwarzania odpadów.

Podstawową ofertę w zakresie odbioru odpadów uzupełniają:

Odbiór odpadów budowlanych Warszawa – sprawna realizacja i atrakcyjne ceny

To prawda, że sprawny wywóz odpadów budowlanych ma bardzo duży wpływ na bezproblemowy przebieg wszystkich pozostałych prac odbywających się na placu i tym samym na terminowość wykonawcy. Z tego też powodu w firmie Byś zapewniamy szybki wywóz odpadów budowlanych i remontowych w Warszawie oraz okolicach. Warto przy tym wspomnieć, że oferujemy możliwość skorzystania z kontenerów o różnych pojemnościach, spośród których należy wyróżnić między 1,5 m3, 2,5 m3, 5,5 m3 i 7 m3 lub nieco większe o pojemności 14 m3, 21 m3 i 36 m3.

Czytaj więcej

Odpady budowlane Warszawa – o czym należy pamiętać?

Wbrew pozorom odbiór odpadów z budowy w Warszawie nie zawsze należy do usług, które łatwo zamówić. Częstym problemem okazuje się określenie odpowiedniej pojemności kontenerów lub zdecydowanie, w jakim czasie najlepiej pozbyć się tego typu zanieczyszczeń. Z tego też powodu, jeśli chodzi o odpady budowlane, Warszawa oraz jej okolice to miejsca, w których zapewniamy Państwu nie tylko sprawną realizację usług, ale również profesjonalne doradztwo.

Nasi specjaliści pomogą w dobraniu odpowiednich kontenerów spełniających wymagania i potrzeby obiektu wytwarzającego odpady. Ponadto chętnie wskażą również miejsce, w którym wybrany kontener sprawdzi się najlepiej i nie będzie przeszkadzał w wykonywaniu pozostałych prac. Warto przy tym wspomnieć, że w przypadku takich zadań, jak odbiór odpadów z firmy, Warszawa to miasto, w którym zajmujemy się zarówno zleceniami jednorazowymi, jak i obejmującymi umowy długoterminowe, zapewniając za każdym razem bardzo wysoką jakość usług. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z możliwości zamówienia i opłacenia usług online.

Oferujemy:

 • odbiór każdej ilości odpadów budowlanych w Warszawie z terenów inwestycyjnych przy użyciu przystosowanych urządzeń (budowa obiektów mieszkalnych i przemysłowych, obiektów infrastruktury liniowej, inwestycji modernizacyjnych)
 • szybką realizację usług – w krótkim czasie od zgłoszenia podstawimy kontener na budowę, kontener na gruz albo na inne odpady remontowe w Warszawie,
 • niezawodność i terminowość połączoną z wysoką jakością usług,
 • fachową obsługę w zakresie ewidencji odpadów,
 • przetwarzanie odebranych odpadów na naszych instalacjach z zachowaniem najwyższych standardów,
 • dalszą usługę odbioru odpadów z obiektu po zakończeniu procesu inwestycyjnego.

Wywóz odpadów budowlanych warszawa – dlaczego warto skorzystać z usług BYŚ?

W firmie Byś dzięki dużemu doświadczeniu i praktycznej wiedzy zapewniamy klientom terminowość. Podstawienie zamówionego kontenera w wyznaczonym czasie dla wielu przedsiębiorców ma bardzo duże znaczenie i wpływ na przebieg pozostałych prac. Z tego też powodu, jeśli chodzi o odbiór gruzu, Warszawa jest jedną z lokalizacji, w których proponujemy elastyczne terminy dopasowane do Państwa potrzeb. Dzięki temu nawet w awaryjnych sytuacjach zajmujemy się szybką realizacją usługi przy zachowaniu niezwykle atrakcyjnych stawek.

Warto również wspomnieć, że za sprawą doświadczenia w realizowaniu większych zleceń zaufały nam liczne czołowe firmy budowlane, jak również deweloperzy czy inwestorzy działające na terenie Warszawy i okolic. Obsługujemy ponadto obiekty budowane z certyfikatami BREEAM i LEED, a odebrane odpady przetwarzamy w naszej instalacji do odzysku odpadów budowlanych zlokalizowanej w Warszawie przy ul. Wólczyńskiej 249.

W przypadku takich elementów jak odpady remontowe, Warszawa to miejsce, gdzie w wyniku procesu ich przetwarzania odzyskujemy surowce wtórne, na przykład makulaturę, tworzywa sztuczne, metale żelazne i nieżelazne czy szkło. Co więcej, produkujemy paliwo alternatywne dla cementowni i elektrociepłowni oraz wytwarzamy kilka rodzajów kruszyw mineralnych z zawartego w odpadach gruzu, które można ponownie wykorzystać na Państwa budowie. Naszych klientów zapraszamy do zakładu Byś zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Wólczyńskiej 249, gdzie mogą Państwo zapoznać się z zaawansowanymi procesami przetwarzania odpadów.