Wywóz śniegu i odśnieżanie Warszawa oraz okolice

W zakresie mechanicznego zimowego utrzymania ulic i placów (odśnieżanie) firma BYŚ Warszawa świadczy usługi pod hasłem „Akcja Zima” przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu jaki jest obecnie dostępny na rynku. W Byś Warszawa oferujemy kompleksowe odśnieżanie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie mechanicznego i ręcznego zimowego utrzymania dróg i chodników, które umożliwia nam szybką reakcję na zmieniające się warunki pogodowe. BYŚ - odśnieżanie ulic i placów Warszawa i okolice.

Chcesz szybko odśnieżyć parking, chodnik, drogę dojazdową?
Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Odśnieżanie Warszawa - usługi Byś

Nasze pojazdy wyposażone są w niezawodny, zdalnie sterowany osprzęt roboczy, jak pługi odśnieżne o szerokości do 3,20 m do spychania zalegającego śniegu czy solarko-posypywarki do rozsypywania środków uszorstkniających lub środków chemicznych zgromadzonych w skrzyni ładunkowej na oblodzone nawierzchnie. Każdy samochód posiada GPS tak więc na bieżąco widzimy postępy prac poszczególnych posypywarek.

Świadczymy również usługę odśnieżania parkingów, ciągów pieszych oraz załadunku i wywozu spryzmowanego śniegu.

Realizujemy zlecenia stałe jak i jednorazowe.

Odśnieżanie placów - Pozostałe usługi:

odśnieżanie warszawa

Odśnieżanie ulic Warszawa

Zima tym razem nie zaskoczy kierowców, a odśnieżanie w Warszawie nie będzie już hasłem, które budzi niepokój i sprawia problemy. Odśnieżone ulice to gwarancja dotarcia do celu na czas, bez kłopotliwych opóźnień. Firma Byś dysponuje najnowocześniejszym sprzętem dostępnym na rynku, który poradzi sobie niemal z każdym śnieżnym zadaniem. Nasza flota przygotowana jest również na kilka zleceń jednocześnie. Wiemy, że opóźnienie w działaniu w przypadku zalegającego, ciężkiego śniegu powoduje dodatkowe utrudnienia. Dlatego gwarantujemy natychmiastowe podjęcie działania i sprawne mechaniczne odśnieżanie, Warszawa.  

Czytaj więcej

Odśnieżanie chodników Warszawa

W zakresie „Akcji Zima”, bo pod takim właśnie hasłem firma Byś świadczy swoje kompleksowe usługi, w sposób mechaniczny, jak i ręczny odśnieżamy również drogi dojazdowe, place i chodniki. Odbywa się to sprawnie i dokładnie, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest bezpieczeństwo i komfort osób poruszających się pieszo. Często zdarza się też, że nasza droga dojazdowa została zupełnie zasypana, np. w godzinach nocnych. Dzięki usługom odśnieżania oferowanym przez firmę Byś bezpiecznie i szybko wydostaniesz się z posesji lub dojedziesz bezproblemowo do miejsca docelowego. Zaparkować też będzie łatwiej! Place i parkingi, na których parkujemy z obawą o ilość śniegu, za kilka godzin staną się znacznie przyjaźniejsze, gdy odśnieżane będą regularnie i odpowiednio do panujących warunków pogodowych, bo odśnieżanie w Warszawie to nasze zadanie. Robimy to skuteczne, szybko i dokładnie.

Flota Byś – odśnieżanie placów Warszawa

Dlaczego miałbyś wybrać opcję odśnieżania terenu z firmą Byś? Naszym flagowym i najważniejszym argumentem jest wieloletnie doświadczenie w branży. Stale rosnąca liczba zadowolonych z naszych usług klientów powoduje, że wciąż doskonalimy i rozwijamy naszą firmę. Za nami wiele lat działania przy różnych zleceniach, dla najbardziej wymagających klientów, w umiarkowanych, ale i ekstremalnych warunkach pogodowych. Służą nam do tego nasze pojazdy wyposażone w niezawodny, zdalnie sterowany osprzęt roboczy, taki jak pługi odśnieżne o szerokości nawet do 3,20 m spychania zalegającego śniegu.

Wywóz śniegu Warszawa

Nieodłącznym elementem odśnieżania jest również stosowanie solarko-posypywarek. Poprzez rozsypywanie na oblodzonych nawierzchniach środków uszorstniających oraz chemicznych zgromadzonych w skrzyni ładunkowej, zapobiegają zaleganiu, zbrylaniu i zamarzaniu kolejnych warstw śniegu. W efekcie uzyskujemy dużo większą przyczepność auta do nawierzchni przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka kolizji. To także skrócenie drogi hamowania pojazdu. Dodatkowo każdy nasz pojazd jest wyposażony w nadajnik GPS, dzięki czemu na bieżąco możemy kontrolować i nadzorować postępy prac poszczególnych posypywarek i urządzeń do odśnieżania.

Dodatkowo Firma Byś oferuje:

  • sprzedaż środków chemicznych do zimowego utrzymania dróg (sól, mieszanka piaskowo-solna) – odśnieżanie w Warszawie bez udziału naszych samochodów
  • wynajem i serwis skrzyń na mieszankę piaskowo-solną – utrzymanie właściwości i odpowiedniej kondycji zaplecza do odśnieżania.