Odbiór i wywóz odpadów przemysłowych od gmin Warszawa i okolice

Usługa odbioru i transportu odpadów od mieszkańców

W Byś Warszawa, usługę: wywóz nieczystości stałych oraz śmieci przemysłowych realizujemy w ramach gminnych systemów gospodarowania odpadami komunalnymi. Aktualnie obsługujemy gminy: Izabelin, Stare Babice, Ożarów Mazowiecki, Leszno, Zielonka oraz Łomianki.

Odbieramy zmieszane odpady komunalne jak również te zbierane selektywnie. Mieszkańcy gromadzą odpady w pojemnikach o pojemności dostosowanej do ilości wytwarzanych odpadów.

Selektywna zbiórka odpadów prowadzona jest w systemie pojemnikowym oraz workowym przy zachowaniu odpowiedniej kolorystyki (zielony: szkło opakowaniowe, żółty: tworzywa sztuczne i metale, niebieski: papier).

Odpady wywożone są zgodnie harmonogramem i na zasadach określonych w regulaminach utrzymania czystości i porządku, dostępnych na stronach internetowych poszczególnych gmin.

Kompleksowa obsługa gmin

Usługa odbioru i transportu odpadów od mieszkańców

Firma Byś świadczy kompleksowe usługi z zakresu wywozu nieczystości stałych oraz śmieci przemysłowych w ramach gminnych systemów gospodarowania odpadami komunalnymi.

Czytaj więcej

Oferujemy także szybki i bezpieczny odbiór odpadów funkcjonalnych i przemysłowych od osób prywatnych oraz różnego typu firm i instytucji. W zakres naszych usług wchodzi również profesjonalne pozbywanie się odpadów poremontowych z placów budowy i od indywidualnych klientów. Ponadto zapewniamy cykliczny odbiór odpadów komunalnych oraz zbieranych selektywnie.

Aby skorzystać z usług firmy Byś, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez naszą stronę internetową. Specjaliści z firmy Byś pomogą Państwu w doborze odpowiedniej liczby i wielkości kontenerów, dostosowanych do ilości wytwarzanych odpadów.

Wywóz śmieci przemysłowych – Warszawa i okolice

W zakres naszych usług wchodzi wywóz śmieci przemysłowych. Warszawa i okoliczne gminy to teren, na którym od lat z sukcesem świadczymy tego rodzaju prace. Odbieramy dowolnego rodzaju śmieci powstałe w wyniku prowadzenia działalności gospodarczych różnego typu. Są to odpady przemysłowe wytwarzane nie tylko przez fabryki czy zakłady przemysłowe, ale również magazyny, warsztaty samochodowe, szpitale w zakresie odpadów komunalnych czy firmy budowlane.

 

Selektywna zbiórka odpadów

Prowadzimy selektywną zbiórkę odpadów w systemie pojemnikowym i workowym, zachowując przy tym odpowiednią kolorystykę opakowań: żółte – tworzywa sztuczne i metale, zielone – szkło opakowaniowe, niebieskie – papier. To bardzo proekologiczna metoda pozbywania się i zbierania śmieci. Uzyskane w ten sposób odpady można poddać recyklingowi i wykorzystać do wytworzenia nowych przedmiotów. Te śmieci, których nie da się powtórnie wykorzystać, poddajemy procesowi bezpiecznej utylizacji.

Pełen zakres świadczonych przez nas usług, począwszy od odbioru odpadów od klienta, przez ich transport, zagospodarowanie, aż po bezpieczną utylizację odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Dysponujemy nowoczesnymi, ekologicznymi pojazdami, które są przystosowane do przewożenia śmieci różnego rodzaju. Nasz wykwalifikowany zespół pracowników podchodzi rzetelnie i odpowiedzialnie do realizowanych zadań.