Wywóz śmieci Ochota

Bez względu na to, czy posiadasz niewielki teren, zarządzasz rozległą przestrzenią firmy, lub planujesz rozległy remont, nasza usługa wynajmu pojemników na śmieci zaspokoi Twoje wymagania. Skontaktuj się z nami już dziś, by skorzystać z naszej oferty i  delektować się czystym otoczeniem. Oferujemy wysokiej klasy pojemniki na odpady a także inne nieczystości o różnych gramaturach, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb:  

 • 120L – idealny dla niewielkich ilości śmieci z domu,
 • 240L - dla standardowych potrzeb gospodarstwa domowego,
 • 770L - dla dużych ilości odpadów,
 • 1100L ("Bóbr") - specjalnie zaprojektowany na potrzeby dużych instutucji.

Odbiór śmieci Ochota Warszawa

Nasz szeroki asortyment kontenerów obejmuje rozmaite pojemności, by sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom:  

 • 1,5 m3 – idealnie nadający się do mniejszych prac związanych z remontem,
 • 2,5 m3 - dla średniej wielkości projektów budowlanych,
 • 5,5 m3 – pasujący do obszerniejszych prac remontowych,
 • 7 m3 - dla firm przemysłowych,
 • 11 m3 - dla znacznych ilości odpadów,  
 • 21 m3 - dla  industrialnych,  
 • Prasokontenery 24 m3 – skompaktowane rozwiązanie przeznaczone do efektywnego agregowania wszelkiego typu odpadów.

Wywóz śmieci - jak zamówić kontener?

Telefonicznie - Skorzystaj z naszego serwisu telefonicznego, skontaktuj się z nami, przedstaw własne oczekiwania, a my służymy pomocą w dobraniu odpowiedniego kontenera.

Online - Skorzystaj z prostego formularza zapotrzebowania dostępnego w naszym serwisie www. W kilku prostych krokach wytypuj rodzaj odpadów, wielkośćoraz zdefiniuj lokalizację a także czas odbioru.

Dostawa kontenera i odbiór śmieci - Wybierz strefę, następnie precyzyjne miejsce jak też  termin odbioru śmieci. Przygotujemy właściwy kontener, gwarantując wysokiej jakości obsługę od momentu zamówienia do momentu odbioru.

Zapewniamy kompleksową obsługę będącą odbiorem a także  utylizacją różnorodnych odpadów, dostarczając skuteczne rozwiązania dla rozległego zakresu potrzeb ekologicznych.  

Śmieci Ochota Warszawa

Wywóz śmieci komunalnych Ochota Warszawa

Troszczymy się o sprawną oraz ekologiczną likwidację odpadów komunalnych, przyczyniając się do utrzymanie czystości w Twoim środowisku.

Wywóz śmieci budowlanych i remontowych Ochota Warszawa

Zapewniamy specjalistyczne pojemniki na gruz, zmieszane resztki z budowy oraz gabaryty, zapewniając specjalistyczne zarządzanie odpadami związanych z budową i  modernizacją.

Wywóz śmieci surowcowych Ochota Warszawa

Realizujemy selektywne zbieranie resztek surowcowych, obejmujące makulaturękartony, resztki papieru, materiały syntetyczne, metale żelazne i  inne metale, jak też stłuczkę szklaną. Nasze stanowisko do recyklingu to opieka o środowisko ii  stabilny rozwój.

Wywóz śmieci wielkogabarytowych Ochota Warszawa

Zabieramy także odpady o dużych rozmiarach, takie jak zużyte meble, zapewniając sprawne i  skuteczne ich usunięcie z Twojej przestrzeni.

Wywóz śmieci elektrycznych i elektronicznych Ochota Warszawa

Koncentrujemy się na profesjonalnym odbiorze i  utylizacji wyeksploatowanego sprzętu elektrycznego oraz   elektronicznego AGD, przyczyniając się do minimalizację wpływu na ekologię.

Wywóz odpadów zielonych Ochota Warszawa

Eksperci z naszego zespołu zajmują się również ekologicznymi odpadami, zapewniając, że resztki pochodzące z ogrodów czy terenów zielonych są odpowiednio przetwarzane.

Dlaczego wybrać usługi firmy BYŚ?

Zróżnicowany asortyment kontenerów  - Dostarczamy różnorodne kontenery, dostosowane do specyfiki różnych rodzajów odpadów, gwarantując sprawną segregację i    przetwarzanie.
Profesjonalna obsługa  - Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych ekspertów gwarantuje całościową obsługę, rozpoczynając od zamówienia aż po odbiór odpadów.
Zorientowani na ekologię - Jesteśmy zaangażowani w troszczenie się o ekologię, popularyzując zrównoważone praktyki i recykling. Obdarz nas zaufaniem, aby skorzystać z nowatorskich oraz ekologicznych rozwiązań w zakresie odbioru oraz utylizacji odpadów.  

Zamów kontener tu i teraz

Określ lokalizację odbioru odpadów*

Wybierz rodzaj odpadu*

Wybierz rodzaj kontenera*

Określ lokalizację, rodzaj odpadu i kontener, aby wyświetlić cenę

Wybierz rodzaj usługi*

Termin*

Dane zamawiającego

Dane kontaktowe*

Uwagi do zlecenia

Adres realizacji usługi*
Sposób płatności*
Sposób dostarczenia faktury*

Oświadczenia wymagane do zrealizowania zamówienia*

* - pole konieczne do wypełnienia