Wywóz śmieci Śródmieście

Zapewniamy sprawdzonej jakości pojemniki na śmieci a także inne nieczystości o różnych gramaturach, dostosowane do Twoich osobistych potrzeb:  

 • 120L – świetnie nadający się do niewielkich ilości odpadów domowych,
 • 240L - dla standardowych wymagań mieszkaniowych,
 • 770L - dla większych ilości śmieci,
 • 1100L ("Bóbr") - specjalnie zaprojektowany na potrzeby dużych przedsiębiorstw.

Wywóz śmieci i odpadów Śródmieście

Oferowany przez nas obszerny asortyment pojemników obejmuje rozmaite pojemności, aby sprostać nawet bardzo trudnym zadaniom:  

 • 1,5 m3 – doskonały do niewielkich prac remontowych,
 • 2,5 m3 - dla średniej wielkości prac remontowych,
 • 5,5 m3 – pasujący do większych robót remontowych,
 • 7 m3 - dla przedsiębiorstw produkcyjnych,
 • 11 m3 - dla dużych ilości odpadów,  
 • 21 m3 - dla  industrialnych,  
 • Prasokontenery 24 m3 – dostosowane rozwiązanie przeznaczone do sprawnego agregowania wszelkiego rodzaju resztek.

Wywóz gruzu Śródmieście - jak zamówić kontener?

Telefonicznie - Użyj naszego serwisu telefonicznego, zadzwoń, przekaż nam swoje oczekiwania, a my pomożemy w dopasowaniu odpowiedniego kontenera.

Online - Skorzystaj z prostego formularza zamówienia dostępnego na naszej stronie. W kilku prostych krokach wybierz rodzaj śmieci, gabarytoraz zdefiniuj miejsce oraz godzinę odbioru.

Dostawa kontenera i odbiór śmieci - Wybierz miejscowość, określ precyzyjne miejsce oraz  czas odbioru śmieci. Przywieziemy odpowiedni pojemnik, gwarantując wysokiej jakości usługę od chwili dyspozycji do czasu odbioru.

Śmieci Śródmieście

Bez względu na to, czy posiadasz niewielki teren, kierujesz rozległą przestrzenią firmy, lub planujesz rozległy remont, nasza oferta kontenerów na śmieci zaspokoi Twoje potrzeby. Skontaktuj się z nami już dziś, aby skorzystać z naszej oferty a także  delektować się czystym otoczeniem. Zapewniamy kompleksową obsługę będącą odbiorem i  utylizacją różnorodnych śmieci, świadcząc skuteczne rozwiązania dla rozległego zakresu potrzeb ekologicznych.  

Wywóz śmieci komunalnych

Troszczymy się o efektywną oraz środowiskową likwidację resztek komunalnych, przyczyniając się do utrzymanie czystości w Twoim otoczeniu.

Wywóz śmieci budowlanych i remontowych

Oferujemy specjalistyczne pojemniki na gruz, mieszane odpady budowlane oraz gabaryty, zapewniając profesjonalne zarządzanie odpadami związanych z budową i  remontem.

Wywóz śmieci surowcowych

Realizujemy selektywne zbieranie odpadów surowcowych, obejmujące makulaturękartony, ścinkę papierową, tworzywa sztuczne, metale żelazne i  nieżelazne, a także stłuczkę szklaną. Nasze stanowisko do recyklingu to opieka o środowisko ioraz  stabilny rozwój.

Wywóz śmieci wielkogabarytowych

Zabieramy także odpady wielkogabarytowe, takie jak stare meble, gwarantując efektywne oraz  skuteczne ich usunięcie z Twojej przestrzeni.

Wywóz śmieci elektrycznych i elektronicznych

Koncentrujemy się na profesjonalnym odbiorze oraz  przetwarzaniu zużytego sprzętu elektrycznego oraz   elektronicznego RTV , przyczyniając się do minimalizację wpływu na środowisko.

Wywóz odpadów zielonych

Nasi specjaliści zajmują się również zielonymi odpadami, gwarantując, że odpady pochodzące z ogrodów czy terenów zielonych są właściwie przetwarzane.

Dlaczego wybrać usługi firmy BYŚ?

Zróżnicowany asortyment kontenerów  - Oferujemy rozmaite pojemniki, dostosowane do specyfiki różnych typów śmieci, zapewniając efektywną segregację oraz    przetwarzanie.
Profesjonalna obsługa  - Kadra wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów gwarantuje kompleksową obsługę, począwszy od zamówienia aż po odbiór odpadów.
Zorientowani na ekologię - Jesteśmy zaangażowani w troszczenie się o ekologię, popularyzując zrównoważone praktyki oraz recykling. Obdarz nas zaufaniem, by skorzystać z nowatorskich oraz ekologicznych praktyk w zakresie odbioru i recyklingu odpadów.  

Zamów kontener tu i teraz

Określ lokalizację odbioru odpadów*

Wybierz rodzaj odpadu*

Wybierz rodzaj kontenera*

Określ lokalizację, rodzaj odpadu i kontener, aby wyświetlić cenę

Wybierz rodzaj usługi*

Termin*

Dane zamawiającego

Dane kontaktowe*

Uwagi do zlecenia

Adres realizacji usługi*
Sposób płatności*
Sposób dostarczenia faktury*

Oświadczenia wymagane do zrealizowania zamówienia*

* - pole konieczne do wypełnienia