Kontener na śmieci Warszawa

Przedsiębiorstwo BYŚ to firma, która specjalizuje się w odbiorze różnego rodzaju odpadów, dbając przy tym z jednej strony o zadowolenie klienta, a z drugiej o środowisko naturalne. Jesteśmy w stanie wynająć kontener na śmieci, który pomoże Ci w gromadzeniu różnego rodzaju nieczystości, powstających – np. podczas remontów, prac budowlanych i wszelkich innych, które generują duże ilości odpadów. Jest to nie tylko sposób na zachowanie porządku w danym miejscu, ale również dostosowanie się do obowiązujących w Polsce przepisów prawnych, które dotyczą odbioru i wywozu różnego rodzaju nieczystości

Swoje usługi świadczymy w Warszawie (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Wawer, Wilanów, Wesoła, Ursynów, Rembertów, Ochota, Żoliborz, Włochy, Wola, Ursus itd.), a także innych miejscowościach i gminach województwa mazowieckiego. Jesteśmy do dyspozycji mieszkańców oraz właścicieli firm w miejscach, takich jak Radzymin, Jabłonna, Legionowo, Marki, Nieporęt, Łomianki, Leszno, Piastów, Pruszków, Ząbki, Ożarów Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki czy Zielonka.

Więcej

Jakie kontenery na śmieci oferuje BYŚ?

W firmie BYŚ dbamy przede wszystkim o to, aby gromadzenie i wywożenie odpadów było maksymalnie komfortowe i dostosowane do różnych potrzeb naszych klientów. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się bardzo różnorodne kontenery na śmieci, które możesz wynająć – posiadają one odmienne pojemności i mogą być bardzo różnorodnie wykorzystywane. W ten sposób masz możliwość osiągnięcia celu i jednocześnie zoptymalizowania kosztów prowadzonych przez siebie działań.

W skład naszej oferty wchodzą następujące kontenery na śmieci i gruz:

·         Mini-kontener NA GRUZ I ODPADY typu KP-1,5 o pojemności do 1,5 m3 i maksymalnej ładowności 2 ton, w którym można gromadzić takie odpady, jak: gruz, ziemia, odpady budowlane i remontowe, odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe (makulatura, tworzywa sztuczne itp.), odpady zielone;

·         Mini-kontener typu KP-2,5 o pojemności do 2,5 m3 i maksymalnej ładowności 2 ton w którym można gromadzić takie odpady, jak: odpady budowlane i remontowe, odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe (makulatura, tworzywa sztuczne itp.), odpady zielone;

·         Kontener NA GRUZ I ODPADY typu KP-5,5 o pojemności do 5,5 m3 i maksymalnej ładowności 4 ton w którym można gromadzić takie odpady, jak: gruz, ziemia, odpady budowlane i remontowe, odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe, odpady gabarytowe, odpady zielone;

·         Kontener typu KP-5,5k  na odpady półpłynne o pojemności do 5 m3 i maksymalnej ładowności 4 ton w którym można gromadzić takie odpady, jak: odpady półpłynne, szlam, pulpa betonowa;

·         Kontener typu KP-7 o pojemności do 7 m3 i maksymalnej ładowności 4 ton w którym można gromadzić takie odpady, jak: odpady budowlane i remontowe, odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe(makulatura, tworzywa sztuczne itp.), odpady gabarytowe, odpady zielone;

·         Kontener typu KP-7 z klapami o pojemności do 7 m3 i maksymalnej ładowności 4 ton w którym można gromadzić takie odpady, jak: odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe (makulatura, tworzywa sztuczne itp.), odpady gabarytowe, odpady zielone;

·         Kontener typu KP-14 o pojemności do 14 m3 i maksymalnej ładowności 2 ton w którym można gromadzić takie odpady, jak: odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe (makulatura, tworzywa sztuczne, metale), odpady gabarytowe, odpady zielone;

·         Kontener typu KP-21 o pojemności do 21 m3 i maksymalnej ładowności 15 ton w którym można gromadzić takie odpady, jak: odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe (makulatura, tworzywa sztuczne, metale) , odpady gabarytowe, odpady zielone;

·         Kontener typu KP-36 odkryty lub z roletą o pojemności do 36 m3 i maksymalnej ładowności 15 ton, w którym można gromadzić takie odpady, jak: odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe (makulatura, tworzywa sztuczne, metale), odpady gabarytowe, odpady zielone;

·         Prasokontener typu N20 SHA z możliwością zagęszczenia odpadów do 5 razy o pojemności do 20 m3 i maksymalnej ładowności 7,5 tony w którym można gromadzić takie odpady, jak: odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe (makulatura, tworzywa sztuczne), odpady gabarytowe, odpady zielone.

Tak duży wybór kontenerów na śmieci najwyższej jakości sprawia, że wszyscy nasi klienci mogą bez problemu wybrać najlepsze dla siebie rozwiązania i tym samym realizować swoje prywatne lub firmowe cele. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu – chętnie doradzimy wybór konkretnego kontenera na śmieci i oczywiście dowieziemy go we wskazane przez Ciebie miejsce.

Kontenery na śmieci - kompleksowe usługi

Oczywiście zapewniamy nie tylko wynajem kontenerów na śmieci, ale również kompleksową obsługę związaną z odbiorem i wywozem różnego rodzaju odpadów. Dzięki temu masz pewność, że nie tylko dostarczymy Ci odpowiednie rozwiązanie do gromadzenia rozmaitych pozostałości, ale również odbierzemy je we wskazanym terminie i wywieziemy. Jakie usługi wchodzą w skład naszej oferty?

Odbiór odpadów od firm

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się często z generowaniem dużych ilości odpadów, z którym trudno poradzić sobie w pojedynkę. A polskie przepisy prawne jasno wskazują na to, że wszelkiego rodzaju odpady należy w odpowiedni sposób zutylizować. Dlatego też w BYŚ oferujemy wsparcie dla klientów biznesowych, zaopatrując ich w kontenery na śmieci, a także zapewniając wywóz i zgodną z przepisami utylizację odpadów – dbając o środowisko naturalne, jesteśmy w stanie zapewnić ich ponowne wykorzystanie.

Co więcej, w zakres naszych usług wchodzi:

 • przejmowanie pełnej odpowiedzialności za odbierane od klientów odpady;
 • kompleksowa pomoc w zakresie Bazy Danych Odpadowych;
 • możliwość świadczenia usługi również w godzinach nocnych;
 • doradztwo w zakresie gospodarki odpadami.

Działamy zgodnie z przepisami i z dbałością o środowisko naturalne – stosujemy najnowocześniejsze technologie przetwarzania odpadów, dzięki którym jesteśmy w stanie osiągać do 95% skuteczności recyklingu.

Odbiór odpadów od klienta indywidualnego

Oczywiście poza obsługą firm oraz instytucji, naszym celem jest również pomoc klientom indywidualnym, w przypadku których również bardzo często generowane są duże ilości odpadów. Nie tylko wynajmujemy kontenery na śmieci, ale również zapewniamy odbiór:

 •  odpadów powstających w wyniku prowadzenia remontów czy budów;
 • odpadów komunalnych;
 • odpadów surowcowych, które są regularnie zbierane, jak papier, metal, szkło czy tworzywa sztuczne;
 • zużytego sprzętu elektronicznego i RTV;
 • odpadów wielkogabarytowych;
 •  odpadów zielonych.

Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować usługę w pełni indywidualnie do Twoich potrzeb, zapewniając profesjonalizm oraz terminowość prowadzonych działań.

Wywóz odpadów budowlanych

Najbardziej problematyczne są w wielu przypadkach odpady remontowe i budowlane, dlatego też wychodzimy swoim klientom naprzeciw, zapewniając kompleksową obsługę na terenie Warszawy i okolic. Nasze kontenery są do Twojej dyspozycji, a dzięki kompleksowości prowadzonych prac oraz profesjonalizmowi naszych specjalistów, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dlatego też w przypadku chęci skorzystania z kontenera na śmieci i fachowych usług ich odbioru, zachęcamy do kontaktu – dostosujemy ofertę indywidualnie do konkretnych potrzeb!

Dlaczego warto na nas postawić?

Przedsiębiorstwo BYŚ to wieloletnie doświadczenie, zgrana i profesjonalna kadra specjalistów, a także najnowsze technologie, jakie wykorzystujemy w prowadzonych pracach. Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług?

·         Zapewniamy dostęp do różnego rodzaju kontenerów na śmieci, które dzięki różnorodnym pojemnościom i ładownościom pozwolą każdemu klientowi osiągnąć konkretne cele i pozbyć się niechcianych odpadów.

·         Jesteśmy w stanie odebrać i przetworzyć każde ilości odpadów – zarówno z prywatnych terenów budowy, jak i z terenów inwestycyjnych, dzięki czemu podejmujemy się nawet najbardziej rozbudowanych i skomplikowanych zadań.

·         W pełni indywidualnie podchodzimy do realizacji zlecenia dla każdego klienta – w ten sposób masz pewność, że usługa zostanie zrealizowana profesjonalnie i w zgodzie z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami.

·         Zapewniamy błyskawiczną realizację usług, a także terminowość – dzięki temu pozbędziesz się odpadów tak szybko, jak to tylko możliwe.

·         Gwarantujemy utylizację i przetwarzanie odpadów – dzięki stosowaniu najnowocześniejszych technologii recyklingu, osiągamy w tym zakresie najwyższą skuteczność i dbamy o środowisko naturalne.

·         Oferujemy również fachową obsługę w zakresie ewidencji odpadów, dzięki czemu nie musisz obawiać się jakichkolwiek formalności i zawsze działasz w zgodzie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami prawnymi.

·         Oferujemy niskie ceny za kontenery na śmieci, a także świadczone przez nas usługi odbioru i wywozu odpadów.

·         Zapewniamy naszym klientom kompleksowe wsparcie – usługi doradcze świadczą wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Wszystko to sprawia, że przedsiębiorstwo BYŚ cieszy się dużym zaufaniem klientów – dołącz do nich niezależnie od tego, czy mieszkasz lub prowadzisz w firmie w Warszawie (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Wawer, Wilanów, Wesoła, Ursynów, Rembertów, Ochota, Żoliborz, Włochy, Wola, Ursus itd.), czy jakiejkolwiek innej miejscowości/gminie (Radzymin, Jabłonna, Legionowa, Marki, Nieporęt, Łomianki, Leszno, Piastów, Pruszków, Ząbki, Ożarów Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki czy Zielonka).

kontener budowlany
Mini-kontener NA GRUZ I ODPADY typu KP-1,5
 • pojemność: do 1,5 m3
 • wymiary: wys. 0,7 m, szer. 1,2 m, dł. 2,1 m
 • waga: 200 kg
 • max ład.: 2 tony
 • przeznaczenie: gruz, ziemia, odpady budowlane i remontowe, odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe (makulatura, tworzywa sztuczne itp.), odpady zielone
kontener budowlany na gruz
Mini-kontener typu KP-2,5
 • pojemność: do 2,5 m3
 • wymiary: wys. 1,2 m, szer. 1,2 m, dł. 2,3 m
 • waga: 280 kg
 • max ład.: 2 tony
 • przeznaczenie: odpady budowlane i remontowe, odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe (makulatura, tworzywa sztuczne itp.), odpady zielone
kontener na budowę
Kontener NA GRUZ I ODPADY typu KP-5,5
 • pojemność: do 5,5 m3
 • wymiary: wys. 1,0 m, szer. 1,88 m, dł. 3,48 m
 • waga: 500 kg
 • max ład.: 4 tony
 • przeznaczenie: gruz, ziemia, odpady budowlane i remontowe, odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe, odpady gabarytowe, odpady zielone
kontener na gruz
Kontener typu KP-5,5k  na odpady półpłynne
 • pojemność: do 5 m3
 • wymiary: wys. 1,08 m, szer. 1,88 m, dł. 3,48 m
 • waga: 600 kg
 • max ład.: 4 tony
 • przeznaczenie: odpady półpłynne, szlam, pulpa betonowa
kontener na gruz warszawa
Kontener typu KP-7
 • pojemność: do 7 m3
 • wymiary: wys. 1,25 m, szer. 1,85 m, dł. 3,74 m
 • waga: 680 kg
 • max ład.: 4 tony
 • przeznaczenie: odpady budowlane i remontowe, odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe(makulatura, tworzywa sztuczne itp.), odpady gabarytowe, odpady zielone

Zamów kontener tu i teraz

Określ lokalizację odbioru odpadów*

Wybierz rodzaj odpadu*

Wybierz rodzaj kontenera*

Określ lokalizację, rodzaj odpadu i kontener, aby wyświetlić cenę

Wybierz rodzaj usługi*

Termin*

Dane zamawiającego

Dane kontaktowe*

Uwagi do zlecenia

Adres realizacji usługi*
Sposób płatności*
Sposób dostarczenia faktury*

Oświadczenia wymagane do zrealizowania zamówienia*

* - pole konieczne do wypełnienia

Kontener na śmieci

Przedsiębiorstwo Byś to firma, która specjalizuje się w odbiorze różnego rodzaju odpadów, dbając przy tym z jednej strony o zadowolenie klienta, a z drugiej o środowisko naturalne. Jesteśmy w stanie wynająć kontener na śmieci, który pomoże Ci w gromadzeniu różnego rodzaju nieczystości, powstających – np. podczas remontów, prac budowlanych i wszelkich innych, które generują duże ilości odpadów. Jest to nie tylko sposób na zachowanie porządku w danym miejscu, ale również dostosowanie się do obowiązujących w Polsce przepisów prawnych, które dotyczą odbioru i wywozu różnego rodzaju nieczystości. Jeśli nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić, zamów nasz kontener na śmieci. Cena wynajmu jest atrakcyjna, przy czym zajmujemy się także utylizacją odebranych odpadów.

Czytaj więcej

Swoje usługi świadczymy w Warszawie (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Wawer, Wilanów, Wesoła, Ursynów, Rembertów, Ochota, Żoliborz, Włochy, Wola, Ursus itd.), a także innych miejscowościach i gminach województwa mazowieckiego. Jesteśmy do dyspozycji mieszkańców oraz właścicieli firm w miejscach, takich jak Radzymin, Jabłonna, Legionowo, Marki, Nieporęt, Łomianki, Leszno, Piastów, Pruszków, Ząbki, Ożarów Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki czy Zielonka.

Kontenery na odpady - Oferta Byś

W firmie Byś dbamy przede wszystkim o to, aby gromadzenie i wywożenie odpadów było maksymalnie komfortowe i dostosowane do różnych potrzeb naszych klientów. Dlatego też możesz wynająć mniejszy lub większy kontener na śmieci – Warszawa lub okolice, cennik obejmuje wiele opcji. W ten sposób masz możliwość osiągnięcia celu i jednocześnie zoptymalizowania kosztów prowadzonych przez siebie działań.

W skład naszej oferty wchodzą następujące kontenery na śmieci i gruz:

 • Mini-kontener NA GRUZ I ODPADY typu KP-1,5 o pojemności do 1,5 m3 i maksymalnej ładowności 2 ton, w którym można gromadzić takie odpady, jak: gruz, ziemia, odpady budowlane i remontowe, odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe (makulatura, tworzywa sztuczne itp.), odpady zielone;
 • Mini-kontener na śmieci typu KP-2,5 o pojemności do 2,5 m3 i maksymalnej ładowności 2 ton w którym można gromadzić takie odpady, jak: odpady budowlane i remontowe, odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe (makulatura, tworzywa sztuczne itp.), odpady zielone;
 • Kontener NA GRUZ I ODPADY typu KP-5,5 o pojemności do 5,5 m3 i maksymalnej ładowności 4 ton w którym można gromadzić takie odpady, jak: gruz, ziemia, odpady budowlane i remontowe, odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe, odpady gabarytowe, odpady zielone;
 • Kontener na śmieci typu KP-5,5k  na odpady półpłynne o pojemności do 5 m3 i maksymalnej ładowności 4 ton w którym można gromadzić takie odpady, jak: odpady półpłynne, szlam, pulpa betonowa;
 • Kontener na śmieci typu KP-7 o pojemności do 7 m3 i maksymalnej ładowności 4 ton w którym można gromadzić takie odpady, jak: odpady budowlane i remontowe, odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe(makulatura, tworzywa sztuczne itp.), odpady gabarytowe, odpady zielone;
 • Kontener na śmieci typu KP-7 z klapami o pojemności do 7 m3 i maksymalnej ładowności 4 ton w którym można gromadzić takie odpady, jak: odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe (makulatura, tworzywa sztuczne itp.), odpady gabarytowe, odpady zielone;
 • Kontener na śmieci typu KP-14 o pojemności do 14 m3 i maksymalnej ładowności 2 ton w którym można gromadzić takie odpady, jak: odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe (makulatura, tworzywa sztuczne, metale), odpady gabarytowe, odpady zielone;
 • Kontener na śmieci typu KP-21 o pojemności do 21 m3 i maksymalnej ładowności 15 ton w którym można gromadzić takie odpady, jak: odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe (makulatura, tworzywa sztuczne, metale) , odpady gabarytowe, odpady zielone;
 • Kontener na śmieci typu KP-36 odkryty lub z roletą o pojemności do 36 m3 i maksymalnej ładowności 15 ton, w którym można gromadzić takie odpady, jak: odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe (makulatura, tworzywa sztuczne, metale), odpady gabarytowe, odpady zielone;
 • Prasokontener na śmieci typu N20 SHA z możliwością zagęszczenia odpadów do 5 razy o pojemności do 20 m3 i maksymalnej ładowności 7,5 tony w którym można gromadzić takie odpady, jak: odpady z działalności gospodarczej, odpady komunalne, odpady surowcowe (makulatura, tworzywa sztuczne), odpady gabarytowe, odpady zielone.

Tak duży wybór kontenerów na śmieci najwyższej jakości sprawia, że wszyscy nasi klienci mogą bez problemu wybrać najlepsze dla siebie rozwiązania i tym samym realizować swoje prywatne lub firmowe cele. Z powyższej listy dostępny jest każdy kontener na śmieci. Warszawa jest najczęstszym miejscem naszych usług, ale bez problemu zrealizujemy zamówienie dla dalszych miejscowości. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu – chętnie doradzimy wybór konkretnego kontenera na śmieci i oczywiście dowieziemy go we wskazane przez Ciebie miejsce.

Kompleksowe usługi – kontenery BYŚ

Oczywiście zapewniamy nie tylko wynajem kontenerów na śmieci, ale również kompleksową obsługę związaną z odbiorem i wywozem różnego rodzaju odpadów. Dzięki temu masz pewność, że nie tylko dostarczymy Ci odpowiednie rozwiązanie do gromadzenia rozmaitych pozostałości, ale również odbierzemy je we wskazanym terminie i wywieziemy. Zapewniamy, że otrzymasz odpowiedni kontener na śmieci, a wynajem i cena będą atrakcyjne. Warszawa lub dalsze miejscowości – nie ma to dla nas znaczenia, dojeżdżamy wszędzie na terenie województwa mazowieckiego. Jakie usługi wchodzą w skład naszej oferty?

Odbiór odpadów z firm, instytucji i biur

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się często z generowaniem dużych ilości odpadów, z którym trudno poradzić sobie w pojedynkę. A polskie przepisy prawne jasno wskazują na to, że wszelkiego rodzaju odpady należy w odpowiedni sposób zagospodarować. Dlatego też w BYŚ oferujemy wsparcie dla klientów biznesowych, zaopatrując ich w kontenery na śmieci, a także zapewniając wywóz i zgodne z przepisami zagospodarowanie,– dbając o środowisko naturalne, jesteśmy w stanie zapewnić ich ponowne wykorzystanie, a także zgodną z prawem utylizację.

Co więcej, w zakres naszych usług wchodzi:

przejmowanie pełnej odpowiedzialności za odbierane od klientów odpady;

kompleksowa pomoc w zakresie Bazy Danych Odpadowych;

możliwość świadczenia usługi również w godzinach nocnych;

doradztwo w zakresie gospodarki odpadami.

Działamy zgodnie z przepisami i z dbałością o środowisko naturalne – stosujemy najnowocześniejsze technologie przetwarzania odpadów, dzięki którym jesteśmy w stanie osiągać do 95% skuteczności recyklingu. Każdy nasz kontener na śmieci ma odpowiednie parametry i spełnia wszystkie normy.

Odbiór odpadów od klienta indywidualnego

Oczywiście poza obsługą firm oraz instytucji, naszym celem jest również pomoc klientom indywidualnym, w przypadku których również bardzo często generowane są duże ilości odpadów. Nie tylko wynajmujemy kontenery na śmieci, ale również zapewniamy odbiór:

odpadów powstających w wyniku prowadzenia remontów czy budów;

odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych;

odpadów surowcowych, które są regularnie zbierane, jak papier, metal, szkło czy tworzywa sztuczne;

zużytego sprzętu elektronicznego i RTV;

odpadów wielkogabarytowych;

odpadów zielonych.

Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować usługę w pełni indywidualnie do Twoich potrzeb, zapewniając profesjonalizm oraz terminowość prowadzonych działań. Pozostaje wybrać odpowiedni kontener na śmieci, cena jest bardzo przystępna.

Odbiór odpadów budowlanych i poremontowych

Najbardziej problematyczne są w wielu przypadkach odpady remontowe i budowlane, dlatego też wychodzimy swoim klientom naprzeciw, zapewniając kompleksową obsługę na terenie Warszawy i okolic. Nasze kontenery są do Twojej dyspozycji, a dzięki kompleksowości prowadzonych prac oraz profesjonalizmowi naszych specjalistów, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dlatego też jeśli chcesz wynająć kontener na śmieci i skorzystać z fachowych usług ich odbioru, zachęcamy do kontaktu – dostosujemy ofertę indywidualnie do konkretnych potrzeb!

Dlaczego warto wybrać kontenery BYŚ?

Przedsiębiorstwo Byś to wieloletnie doświadczenie, zgrana i profesjonalna kadra specjalistów, a także najnowsze technologie, jakie wykorzystujemy w prowadzonych pracach. Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług?

 • Zapewniamy dostęp do różnego rodzaju kontenerów na śmieci, które dzięki różnorodnym pojemnościom i ładownościom pozwolą każdemu klientowi osiągnąć konkretne cele i pozbyć się niechcianych odpadów.
 • Jesteśmy w stanie odebrać i przetworzyć każde ilości odpadów – zarówno z prywatnych terenów budowy, jak i z terenów inwestycyjnych, dzięki czemu podejmujemy się nawet najbardziej rozbudowanych i skomplikowanych zadań.
 • W pełni indywidualnie podchodzimy do realizacji zlecenia dla każdego klienta – w ten sposób masz pewność, że usługa zostanie zrealizowana profesjonalnie i w zgodzie z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami, a kontener na śmieci dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.
 • Zapewniamy błyskawiczną realizację usług, a także terminowość – dzięki temu pozbędziesz się odpadów tak szybko, jak to tylko możliwe.
 • Gwarantujemy przetwarzanie i utylizację odpadów – dzięki stosowaniu najnowocześniejszych technologii recyklingu, osiągamy w tym zakresie najwyższą skuteczność i dbamy o środowisko naturalne.
 • Oferujemy również fachową obsługę w zakresie ewidencji odpadów, dzięki czemu nie musisz obawiać się jakichkolwiek formalności i zawsze działasz w zgodzie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami prawnymi.
 • Oferujemy niskie ceny za kontenery na śmieci, a także świadczone przez nas usługi odbioru i wywozu odpadów.
 • Zapewniamy naszym klientom kompleksowe wsparcie – usługi doradcze świadczą wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Wszystko to sprawia, że przedsiębiorstwo BYŚ cieszy się dużym zaufaniem klientów – dołącz do nich niezależnie od tego, czy mieszkasz lub prowadzisz w firmie w Warszawie (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Wawer, Wilanów, Wesoła, Ursynów, Rembertów, Ochota, Żoliborz, Włochy, Wola, Ursus itd.), czy jakiejkolwiek innej miejscowości/gminie jak na przykład:  Radzymin, Jabłonna, Legionowa, Marki, Nieporęt, Łomianki, Leszno, Piastów, Pruszków, Ząbki, Ożarów Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki czy Zielonka.