Kontener na odpady Jabłonna

Firma Byś od wielu lat specjalizuje się w wynajmowaniu i odbieraniu od klientów kontenerów na odpady. Jakie czynniki wziąć pod uwagę, wybierając odpowiedni kontener na odpady? Przede wszystkim jego wielkość i pojemność, ponieważ musi on bez problemu pomieścić ilość śmieci, której zamierzamy się pozbyć. W ofercie firmy Byś znajdują się kontenery praktycznie na każdą ilość śmieci: mini kontenery mieszczące około 4 ton śmieci o pojemności od 1,5 do 2,5 m3, a także średniej wielkości pojemniki, mieszczące od 5 do 7 m3 odpadów.

Wywóz odpadów Jabłonna

Jeżeli planują Państwo większe porządki, prace remontowe lub prowadzą działalność gospodarczą, w toku której powstają większe ilości odpadów, odpowiednie będą duże kontenery od 14 do nawet 36 m3 pojemności, w tym praso kontenery, która zagęszczają zawartość nawet 5 krotnie, ułatwiając wywóz większej ilości śmieci. Kolejnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest rodzaj odpadów, jakie mają znaleźć się w kontenerze. Nieco inne kontenery nadają się do wywożenia gruzu i odpadów gabarytowych, takich jak zużyte meble, a jeszcze inne do odpadów komunalnych, zielonych oraz surowcowych segregowanych, takich jak szkło, makulatura, tworzywa sztuczne i metale.

Jeszcze inny rodzaj kontenera umożliwi wywóz odpadów półpłynnych: szlamu i pulpy betonowej. Jeżeli nie mają Państwo pewności, jaki rodzaj wybrać, warto skontaktować się mailowo lub telefonicznie z pracownikami firmy Byś, którzy pomogą wybrać oraz dostarczą odpowiedni kontener na odpady w miejscowości Jabłonna.