Wywóz śmieci: Bemowo, Białołęka, Bielany, Radzymin

Wywóz śmieci to usługa, którą firma Byś realizuje zarówno dla klientów indywidualnych, czyli gospodarstw domowych, jak i firm, zarówno produkcyjnych, jak i usługowych. W naszej ofercie posiadamy kontenery na śmieci o zróżnicowanej wielkości, odpowiednie zarówno do cyklicznego odbioru odpadów komunalnych i surowcowych, jak i do odbioru odpadów gabarytowych, takich jak stare meble, czy remontowych, takich jak gruz.

Nasze kontenery mają pojemność od 1,5 m3 aż do nawet 7 m3, dzięki czemu spełnią wszystkie oczekiwania naszych klientów. Wywóz śmieci w dzielnicach Bemowo, Białołęka, Bielany oraz Radzymin jest realizowany po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów usługi z jednym z naszych pracowników. W takcie kontaktu telefonicznego lub mailowo ustalany jest rodzaj śmieci, jaki powinien zostać wywieziony, dobierany jest kontener o odpowiedniej wielkości, a następnie umawiana jest data dostarczenia i wywozu śmieci. Śmieci odbierane przez firmę Byś są transportowane przy użyciu profesjonalnego sprzętu do instalacji przygotowanych z wykorzystaniem najnowszych technologii, gdzie są zagospodarowywane zgodnie z przepisami obowiązującego prawa.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, jesteśmy w stanie efektywnie wykorzystywać odpady, np. do produkcji paliw alternatywnych, pozyskiwanych z wysokokalorycznych odpadów, a także do produkcji kruszywa z odpadów o charakterze mineralnym. Dzięki naszej ofercie wywóz śmieci staje się prosty i bezproblemowy, a dodatkowo zyskują Państwo pewność, że odpady zostaną wykorzystane najlepiej, jak to możliwe, jak najmniej obciążając środowisko naturalne.