Wywóz śmieci: Praga Południe Północ, Śródmieście, Targówek

Wywóz śmieci w dzielnicach Targówek, Praga Południe, Praga Północ oraz Śródmieście to specjalizacja firmy Byś. Oferujemy profesjonalną obsługę wywozu śmieci zarówno z gospodarstw domowych jak i firm o charakterze usługowym i produkcyjnym. Z myślą o potrzebach zarówno mniejszych, jak i większych podmiotów, wprowadziliśmy do oferty wywóz śmieci w kontenerach o zróżnicowanej pojemności. Małe kontenery mają pojemność 1,5 m3, 2,5 m3, 5,5 m3 oraz 7 m3, a duże kontener 14 m3, 21 m3 i 36 m3.

Tak zróżnicowana oferta kontenerów do wywozu śmieci sprawia, że jesteśmy liderem na rynku odbioru odpadów o różnym charakterze. Wszystkie śmieci są przetwarzane na nowoczesnych instalacjach, które pracują zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami prawa. Dzięki nim jesteśmy wiodącym liderem w zakresie produkcji paliw alternatywnych, wytwarzanych z odpadów wysokokalorycznych, a także wytwarzania wartościowych kruszyw z odpadów mineralnych.

Naszym klientom oferujemy wywóz śmieci komunalnych oraz surowcowych, nadających się do recyklingu, zarówno zmieszanych, jak i segregowanych. Problemu nie stanowi także wywóz większych odpadów, np. starych mebli, gruzu pozostałego po budowie lub remoncie, a także zepsutych sprzętów AGD i RTV, wymagających złomowania w specjalnych warunkach. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju śmieci i odpadów chcą się Państwo pozbyć z domu lub prowadzonej działalności gospodarczej, firma Byś z pewnością pomoże w realizacji tego zadania.