• /
  • Wywóz śmieci Jabłonna Legionowo Łomianki Nieporęt Marki

Wywóz śmieci Jabłonna Legionowo Łomianki Nieporęt Marki

Wywóz śmieci to ważny temat zarówno dla gospodarstw rodzinnych, jak i firm, które w związku z prowadzoną działalnością produkują z reguły dość duże ilości odpadów charakterystycznych dla ich procesu wytwórczego. Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wyborem firmy, która zajmie się wywozem śmieci, warto rozważyć firmę Byś, która od lat specjalizuje się w odbiorze i utylizacji odpadów na terenie Warszawy i podwarszawskich miejscowości.

Wywóz śmieci na terenie miejscowości Jabłonna, Legionowo, Łomianki, Nieporęt i Marki to obszar działalności firmy Byś, która dostarcza kontenery do wywozu śmieci o różnych wielkościach: od tych najmniejszych, o pojemności 1,5 m3, aż do największych, mieszczących nawet 7 m3 śmieci. Jeżeli nie są Państwo pewni, jakiej wielkości kontener wybrać i jak często śmieci powinny być na bieżąco odbierane, to nasi pracownicy doradzą w wyborze odpowiedniej oferty.

Zależnie od potrzeb, oferujemy naszym klientom wywóz odpadów komunalnych, budowlanych i remontowych, a także surowców selektywnych, takich jak papier, szkło i różnego rodzaju metale, które następnie mogą być poddane recyklingowi. Odbieramy także odpady wielkogabarytowe, np. stare meble, a także zużyty sprzęt RTV i AGD. Po odebraniu śmieci są transportowane do profesjonalnych instalacji, gdzie następnie są zagospodarowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, zależnie od ich charakteru i możliwości dalszego wykorzystania, tak jak w przypadku odpadów surowcowych różnego rodzaju.