Kontener na śmieci: Praga Południe Północ, Śródmieście, Targówek| BYŚ.PL

Kontener na śmieci to produkt niezbędny wszystkim firmom prowadzącym działalność gospodarczą opartą o produkcję lub usługi. Nieważne, czy mówimy o firmie specjalizującej się w produkcji mebli czy też odzieży, czy o lokalnej restauracji- każdy z tych podmiotów z pewnością boryka się z problemem utylizacji śmieci powstałych w toku prowadzenia działalności. Z pomocą wszystkim podmiotom przychodzi firma Byś, która specjalizuje się w wynajmowaniu kontenerów na śmieci dostarczanych bezpośrednio pod wskazany przez klientów adres.

Potrzebny jest Państwu kontener na śmieci na terenie dzielnic Targówek, Praga Południe, Praga Północ oraz Śródmieście? Firma Byś z pewnością może pomóc. Wystarczy skontaktować się z jednym z naszych pracowników telefonicznie lub mailowo i umówić dostarczenie oraz odbiór kontenera pod wskazanym adresem. Usługa może być świadczona regularnie, ale także jednorazowo, jeżeli kontener ma posłużyć do pozbycia się śmieci np. po przeprowadzonym remoncie czy większych pracach porządkowych, zarówno na terenie firmy, jak i posesji prywatnych.

W ofercie posiadamy mini-kontenery o pojemności 1,5 oraz 2,5 m3, średniej wielkości kontenery o pojemności pomiędzy 5 a 14 m3, a także duże kontenery mieszczące nawet 21 lub 36 m3 śmieci. Ciekawą propozycją jest także prasokontener o pojemności 20 m3, z możliwością zagęszczania odpadów nawet do 5 razy, który nadaje się do odpadów komunalnych, surowcowych, gabarytowych oraz zielonych.