RAJDOWE ŚWIĘTO W WARSZAWIE! | BYŚ.PL

59. Rajd Barbórka już w najbliższy weekend!

W sobotę 27 listopada Łukasz Byśkiniewicz i Adam Jędraszek wystartowali w Tor Modlin Rally Show w Hyundaiu i20 R5. Oznaczało to powrót TVN TURBO RALLY TEAM'u do samochodu klasy R5 po rocznej przerwie. Powrót okazał się bardzo udany. Duet zajął 2. miejsce w klasyfikacji generalnej, 2 podczas nocnego Kryterium Toru Modlin oraz 1 w pokazowym przejeździe Stage Show!

A już w najbliższy weekend wielkie rajdowe święto w Warszawie, impreza, którą wszyscy znają, a kierowcy marzą o jej wygraniu. Mowa oczywiście o Rajdzie Barbórka w Warszawie, która rozegrana zostanie już w ten weekend 3-4 grudnia. Na starcie nie zabraknie załogi TVN TURBO w składzie Łukasz Byśkiniewicz- Adam Jędraszek. Duet zapowiada walkę o podium.

Tegoroczne wydanie ma wydłużoną formę oraz nowe odcinki specjalne. Rywalizacja rozpocznie się już w piątkowy wieczór, 3 grudnia o godz. 18:15 odcinkiem specjalnym w Pruszkowie. Na sobotę organizator Rajdu Barbórka- Automobilklub Polski- zaplanował 5 prób. Załogi dwukrotnie pojawią się na Torze w Słomczynie, na torze wyścigów konnych na Służewcu oraz raz na Autodromie Bemowo. Po pokonaniu 6 odcinków specjalnych poznamy zwycięzcę 59. Rajdu Barbórka, a 45 najlepszych załóg otrzyma awans do wieczornego, osobno nagradzanego Kryterium Asów na ulicy Karowej. O jak najlepszy wynik postara się załoga TVN TURBO, która podobnie jak podczas Tor Modlin Rally Show wystartuje Hyundaiem i20 R5.

Firma BYŚ jest od lat partnerem tego wydarzenia! Łukasz – powodzenia!!!!

Zobacz wszystkie aktualności