Odbiór śmieci, odpadów z nieruchomości niezamieszkałej Warszawa, odpady, śmieci komunalne z nieruchomości niezamieszkałej Warszawa

BIURO, FIRMA, SKLEP, RESTAURACJA, INSTYTUCJA – odbiór odpadów z nieruchomości nie zamieszkałej Warszawa

W dniu 14 maja 2020 r. Rada m.st. Warszawy podjęła uchwałę nr XXX/865/2020 zmieniającą zasady odbioru odpadów komunalnych z terenu nieruchomości niezamieszkałych (np. biur, instytucji, firm, sklepów, restauracji itp.) położonych na terenie Warszawy. Wynika z tego, że wszyscy użytkownicy tych okolic muszą znaleźć na własną rękę firmę, która zrealizuje u nich odbiór śmieci. Warszawa i okolice to piękne miasto, jednak, aby dalej mogło zachwycać turystów, nie powinno być zaśmiecone.

Od dnia 1 sierpnia 2020 r. nie są odbierane przez gminę odpady komunalne z nieruchomości niezamieszkałej. Warszawa musi pozostać czysta, zatem należy samodzielnie poszukać firmy, która będzie mogła wywieźć śmieci komunalne z nieruchomości niezamieszkałej. Warszawa to też miasto, które obsługiwane jest przez firmę Byś, zajmującą się odbiorem odpadów, a także świadczącą wiele innych atrakcyjnych usług związanych z oczyszczaniem terenu.

Odbiór śmieci z nieruchomości niezamieszkałej Warszawa

Właściciele nieruchomości niezamieszkałych mają obowiązek samodzielnego zawarcia umowy na odbiór odpadów komunalnych z podmiotem uprawnionym, posiadającym wpis do rejestru działalności regulowanej. Rozliczenia za usługę odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych są regulowane pomiędzy właścicielem nieruchomości niezamieszkałej a firmą odbierającą odpady na podstawie faktury VAT.

Firma Byś posiada wszelkie uprawnienia do zawarcia z Państwem takiej umowy na odbiór śmieci. Warszawa to główny rejon naszej działalności. Posiadamy także jedną z najnowocześniejszych w Europie, instalację do zagospodarowania odpadów, przez co nawiązując z nami współpracę, mogą Państwo być pewni, że odpady zostaną zagospodarowane w sposób ekologiczny i w pełni realizujący wymagane prawem poziomy odzysku i recyklingu. Posiadamy 29-letnie doświadczenie w odbiorze odpadów z biur, instytucji, firm, sklepów, restauracji i innych miejsc.

Zachęcamy do współpracy z firmą Byś! Mogą skontaktować się Państwo z nami telefonicznie 22 835 40 48 lub mailowo biuro@bys.pl – pomożemy załatwić wszelkie formalności, uzgodnimy warunki współpracy dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i specyfiki nieruchomości. Nasze usługi mogą zamówić oraz opłacić także internetowo na naszej stronie.

Informujemy także, że w dalszym ciągu w systemie gminnym (z obowiązkiem wypełniania deklaracji i ponoszenia naliczonej przez gminę opłaty) pozostają tzw. nieruchomości mieszane (częściowo zamieszkałe, a częściowo nie, np. budynek, w którym są lokale usługowe lub handlowe oraz jednocześnie mieszkalne) oraz nieruchomości, na których znajduje się domek letniskowy lub inne wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. Firma Byś z radością przeprowadzi odbiór odpadów z nieruchomości niezamieszkałej. Warszawa to miasto, gdzie mieszka wielu naszych zadowolonych klientów.

Odpady komunalne z nieruchomości niezamieszkałej Warszawa - dlaczego warto wybrać firmę Byś?

Firma Byś dysponuje ogromnym zapleczem merytorycznym i technologicznym do tego, aby profesjonalnie zająć się odpadami nie tylko z nieruchomości niezamieszkałych, ale również wszystkich innych miejsc i od klientów indywidualnych. Poza odbiorem odpadów zajmuje się również:

  • wywozem gruzu oraz śmieci pobudowlanych,
  • profesjonalnym niszczeniem dokumentów,
  • wynajmem i obsługą przenośnych toalet,
  • odbiorem płynnych nieczystości,
  • zamiataniem oraz odśnieżaniem ulic i placów.

Firma Byś świadczy usługi w sposób kompleksowy. Może wykonywać je cyklicznie, jednorazowo lub poprzez podstawianie kontenerów czy innych zbiorników na nieczystości we wskazane miejsca. Dzięki tak dużej elastyczności wybraną usługę można maksymalnie dopasować do potrzeb konkretnego klienta. Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego z biurem firmy Byś znajdującym się na terenie Warszawy lub internetowego na naszej stronie.

Zobacz wszystkie aktualności