DBAMY O NASZE MIASTO! | BYŚ.PL

ZABYTKOWA ŚMIECIARKA DO ZOBACZENIA JUŻ NIEBAWEM

polewaczka SKODA 706 RTH

„Dbamy o nasze miasto!” – to nie tylko hasło, ale też nasza firmowa rzeczywistość. Od 27 lat świadczymy usługi komunalne w Warszawie i staramy się to robić z najwyższą dbałością. Przekonało się o tym wielu naszych Klientów, którzy zamawiają u nas odbiór odpadów komunalnych, m.in. z biur i instytucji, ale także kontenery na gruz, odpady remontowe, budowlane i inne.

Dla nas jednak dbałość o nasze miasto, o Warszawę, to nie tylko wysoki poziom świadczenia usług, stały rozwój i patrzenie w przyszłość, ale to także szacunek do przeszłości - ludzi, miejsc, otoczenia – pielęgnowanie tego co ulotne, a co przecież przez lata tworzyło naszą warszawską codzienność.  To wszyscy, którzy kochają swoje miasto –Warszawę -  są mu winni. My znamy się na usługach komunalnych i właśnie ten fragment życia dawnej Warszawy chcemy ocalić od zapomnienia.

Od kilku lat nasza polewarka, SKODA 706 RTH, rocznik 1974, pojawia się na ulicach miasta w trakcie Nocy Muzeów, czy też innych wydarzeń w klimacie tamtych lat. Choć odpady zamierzamy odbierać nadal najnowocześniejszymi pojazdami, to już niebawem, na ulice Warszawy wyjedzie śmieciarka, rocznik 1981, by choć na moment przypomnieć Warszawiakom magię dawnych lat. To Skoda 706 RTK z oryginalną zabudową BOBR na licencji legendarnej firmy KUKA, prawdopodobnie jedyna taka zachowana na świecie. Dokładnie taka jakie jeździły po Warszawie od lat 60—tych XX w., przez kolejnych kilkadziesiąt lat. Zobaczmy na kilku fotografiach, jak – krok po kroku - sędziwa już staruszka odzyskuje dawny blask...


Zobacz wszystkie aktualności