WAKACJE Z PASJĄ '2019 ZA NAMI | BYŚ.PL

Firma BYŚ wsparła finansowo Wakacje z Pasją

Wakacje z pasją 2019 za nami

W dniach 7-20 lipca trwały w Zakopanem „Wakacje z pasją”, organizowane przez Fundację Żyj z pasją. Podczas 2tygodniowego aktywnego wypoczynku młodzież z całej Polski miała okazję uczestniczyć w serii warsztatów, spotkań, zajęć prowadzonych przez wybitnych przedstawicieli świata kultury. Odbyły się m.in. warsztaty dziennikarskie, savoir-vivre, wokalne, konwersacje w języku angielskim, szereg zajęć malarsko-plastycznych (m.in. malowanie na jedwabiu, na szkle, na drewnie, tworzenia prac przestrzennych). Warsztaty prowadzili m.in. Robert Bernatowicz, Jakub Porada, Tomasz Szymoniuk, Zofia Czernicka. Wakacje z pasją to również szereg „spotkań z pasją” otwartych dla turystów i mieszkańców Zakopanego, m.in. z Krzysztofem Zanussim oraz jego żoną Elżbietą, które prowadziła Barbara Gruszka-Zych autorka książki „Życie rodzinne Zanussich. Rozmowy z Elżbietą i Krzysztofem”, z aktorem i podróżnikiem Tadeuszem Chudeckim – o pasji podróżowania, z dziennikarką – Marzeną Sabałą – Zielińską, autorką książki „TOPR. Żeby inni mogli przeżyć”, z Robertem Bernatowiczem i Jakubem Poradą.

Uczestnicy „Wakacji z pasją” celebrowali również 115 rocznicę urodzin Jana Sztaudyngera – z tej okazji odbył się happening „Piórka”, przed Willą Koszystą, w której mieszkał poeta.

Wakacje z pasją dają młodzieży możliwość odkrycia siebie, swoich zainteresowań oraz rozwoju pasji i talentów, inspirują do działań twórczych, uczą otwartości i kreatywnego myślenia.

Jesienią na Bielanach będzie można obejrzeć prace plastyczne powstałe podczas Wakacji w Zakopanem.

Cieszymy się, że wspierając finansowo organizację „Wakacji z pasją” mogliśmy się przyczynić do sukcesu tego wspaniałego wydarzenia!

 

 

Zobacz wszystkie aktualności